Жіночі демісезонні повсякденні черевики Simen
3 780 грн
6 085 грн
(−62%)
Акційна ціна за промокодом: WINTER SALE
2 304 грн
|
Код товару: |
05214 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральний нубук |
Simen - модель №05214 - інтернет-магазин mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (050) 59-817-15 |
38, 39 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 18.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Якість: | 1 gatunek |
| Застібка: | без застібки |
| Зовнішній матеріал: | натуральний нубук |
| Внутрішній матеріал: | байка |
| Артикул: | 9929-S-04 |
| Країна бренду: | Польща |
| Країна виробник: | Польща |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net