Жіночі демісезонні повсякденні черевики Nod Trend
2 970 грн
3 860 грн
(−23%)
|
Код товару: |
056312 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
лакова шкіра |
Nod Trend - модель №056312 - інтернет-магазин mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 38 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 21.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | лакова шкіра |
| Внутрішній матеріал: | байка, байкова устілка |
| Артикул: | 135.2105 |
| Країна бренду: | Туреччина |
| Країна виробник: | Туреччина |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net