Жіночі демісезонні спортивні черевики Remonte
4 800 грн
|
Код товару: |
056366 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі демісезонні черевики від бренду Remonte — це ідеальне поєднання комфорту та сучасного дизайну. Модель виконана з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та зручність при носінні. Міцна поліуретанова підошва гарантує чудову амортизацію та стійкість на різних поверхнях. Класичний чорний колір робить їх універсальним вибором для створення повсякденних образів, що чудово підходять для активного міського ритму життя.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 39, 41 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz//black/schwarz |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Odeon/Scuba |
| Склад: | 66,49% - натуральна шкіра; 33,51% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, знімна текстильна устілка |
| Артикул: | D5977-01 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net