Жіночі зимові повсякденні черевики Betsy
2 360 грн
3 605 грн
(−46%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 960 грн
|
Код товару: |
013742 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Betsy стануть ідеальним доповненням вашого повсякденного гардероба. Виконані з якісних матеріалів, вони забезпечують комфорт і тепло в холодну пору року. Масивна підошва з ТЕП гарантує відмінну амортизацію, зносостійкість і надійне зчеплення з поверхнею, запобігаючи ковзанню. Модель відрізняється зручним фасоном без застібок, що дозволяє легко взувати та знімати черевики, зберігаючи лаконічний сучасний дизайн.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
38 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | black |
| Матеріал підошви: | ТЕП (термоеластопласт) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 6.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 24.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | без застібки |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Micropolytex (faux leather)/textile |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | 938047-02-01W |
| Країна бренду: | Англія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net