Жіночі зимові повсякденні черевики Betsy
2 460 грн
3 765 грн
(−45%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 060 грн
|
Код товару: |
013743 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Betsy стануть незамінним елементом вашого повсякденного гардероба. Модель виконана в універсальному бежевому кольорі та доповнена надійною шнурівкою для ідеальної фіксації. Стійка підошва з ТЕП з вираженим протектором забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та довговічність, роблячи ці черевики практичним вибором для холодної погоди.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37, 38, 40, 41 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | beige |
| Матеріал підошви: | ТЕП (термоеластопласт) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 6.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 4.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 23.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | faux nubuck/faux leather |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, вовняна устілка |
| Артикул: | 938047-20-01W |
| Країна бренду: | Англія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net