Жіночі весняні кросівки Grunberg
2 730 грн
|
Код товару: |
089371 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
мікрополітекс, текстиль |
Стильні та комфортні жіночі кросівки від бренду Grunberg стануть ідеальним доповненням вашого весняного образу. Модель виконана з якісних матеріалів із використанням дихаючих вставок. Головна особливість — масивна полегшена підошва з матеріалу EPR, яка забезпечує відмінну амортизацію та комфорт під час тривалої ходьби. Білосніжний дизайн виглядає сучасно та легко поєднується з будь-якими речами в гардеробі, від джинсів до спортивних костюмів.
Виберіть розмір
| Larsena Shoes м.Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «NEO PLAZA», 2 поверх графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39 |
| Фасон: | Кросівки |
| Сезон: | весна |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | off-white |
| Матеріал підошви: | EPR (полегшена гума) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 5.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | мікрополітекс, текстиль |
| Назва матеріалу: | Micropolytex(faux leather)/textile |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 35 225 220-224 36 230 225-230 37 240 231-239 38 245 240-245 39 255 246-253 40 260 254-259 41 265 260-265 |
| Внутрішній матеріал: | спортивна підкладка, знімна шкіряна устілка |
| Особливості: | перфорація |
| Артикул: | 137516-12-01W |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net