Жіночі весняні кросівки Crosby
2 020 грн
|
Код товару: |
089379 |
|
Колір: |
білий |
|
Матеріал: |
штучна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі кросівки Crosby ідеально підійдуть для створення актуальних весняних образів. Модель виконана в універсальному білому кольорі з делікатними м'ятними акцентами, що надає їй свіжого та сучасного вигляду. Легка та пружна підошва з матеріалу ЕВА забезпечує чудову амортизацію при ходьбі, знижуючи навантаження на стопу. Якісні матеріали верху гарантують відмінну вентиляцію, що робить це взуття незамінним вибором для активних прогулянок та повсякденних справ протягом усього теплого сезону.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39 |
| Larsena Shoes м.Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «NEO PLAZA», 2 поверх графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 39, 40 |
| Фасон: | Кросівки |
| Сезон: | весна |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | білий |
| Колір виробника: | white/lilac |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 5.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | штучна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | mesh/faux leather |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 235 230-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, знімна м`яка устілка |
| Особливості: | перфорація |
| Артикул: | 447196-20-03W |
| Країна бренду: | Шотландія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net