Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
2 860 грн
3 870 грн
(−36%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 460 грн
|
Код товару: |
013753 |
|
Колір: |
синій |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker стануть ідеальним вибором для вашого повсякденного образу. Модель виконана в темно-синьому кольорі та доповнена якісною підошвою з поліуретану, яка забезпечує відмінну амортизацію та довговічність. Всередині черевики утеплені м'яким хутром, що гарантує комфорт навіть у холодну погоду. Завдяки продуманому дизайну та надійній шнурівці, взуття щільно фіксується на нозі, забезпечуючи зручність під час тривалої ходьби.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 39 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | синій |
| Колір виробника: | pazifik/nuss//blau/blue |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 4.2 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 12.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Namur/Bogota |
| Склад: | 100% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | утеплена підкладка, текстильна устілка |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | 50910-14 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net