Жіночі зимові спортивні черевики Remonte
3 840 грн
5 250 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 440 грн
|
Код товару: |
013755 |
|
Колір: |
коричневий |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Remonte — це ідеальне поєднання комфорту та сучасного дизайну. Модель виконана з якісних матеріалів, що забезпечують тепло та захист у холодну погоду. Полегшена підошва з матеріалу EPR гарантує відмінну амортизацію та легкість під час ходьби, знижуючи навантаження на стопу. Зручна комбінація шнурівки та блискавки дозволяє легко взувати та знімати взуття, забезпечуючи при цьому надійну фіксацію по нозі. Ці черевики стануть чудовим доповненням вашого зимового гардероба, поєднуючи спортивний комфорт із повсякденною практичністю.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
38 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | коричневий |
| Колір виробника: | smoke/schoko//grau/grey |
| Матеріал підошви: | EPR (полегшена гума) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 4.3 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 16.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Назва матеріалу: | Cuba/Eriwan |
| Склад: | 97,29% - натуральна шкіра; 2,71% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, мембрана, знімна текстильна устілка |
| Артикул: | D1S71-45 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net