Жіночі демісезонні повсякденні черевики Rieker Evolution
4 500 грн
|
Код товару: |
056360 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі демісезонні черевики Rieker Evolution стануть ідеальним доповненням вашого повсякденного гардеробу. Модель виконана з якісного матеріалу з виразною фактурою, що надає їй сучасного вигляду. Комбінована підошва з ЕВА та гуми забезпечує чудову амортизацію та легкість при ходьбі, знижуючи навантаження на стопу. Зручна шнурівка в поєднанні з бічною блискавкою дозволяють швидко та легко одягати взуття, а м'який кант у верхній частині халяви гарантує комфортну посадку. Це чудовий вибір для тих, хто цінує поєднання інноваційних технологій комфорту Rieker та актуального дизайну для активного способу життя в місті.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 40, 41 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz//black/schwarz |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат), гума |
| Каблук, підошва: | плоска підошва,платформа, 4.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 18.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Castor/Kazan |
| Склад: | 66,08% - натуральна шкіра; 19,38% - екошкіра; 14,54% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | велюр, знімна устілка Evolution Soft |
| Артикул: | W0962-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net