Жіночі зимові спортивні черевики Rieker Evolution
4 370 грн
5 990 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 970 грн
|
Код товару: |
013772 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker Evolution створені для активного способу життя в холодну погоду. Модель виконана у спортивному стилі та оснащена технологічною підошвою з ЕВА та гуми, що забезпечує відмінну амортизацію та стійкість. Верх із міцних матеріалів та тепле внутрішнє оздоблення гарантують комфорт і захист від морозу, а надійна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати стопу.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | black/schwarz/blei/schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат), гума |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 18.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Rubby/Samira/Bastia/Trillo/Filz |
| Склад: | 41,85% - натуральна шкіра; 23,31% - екошкіра; 34,84% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна устілка Evolution Soft |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | W0066-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net