Жіночі демісезонні спортивні черевики Rieker Evolution
4 500 грн
|
Код товару: |
056396 |
|
Колір: |
білий, бежевий |
|
Матеріал: |
натуральна замша, екошкіра |
Жіночі демісезонні черевики Rieker Evolution поєднують у собі сучасний дизайн та високий рівень комфорту. Модель виконана у приємній світлій гамі, що робить їх універсальними для повсякденного образу. Особливістю є полегшена підошва EPR з гуми, що забезпечує відмінну амортизацію при ходьбі та знижує навантаження на стопу. Якісні матеріали верху гарантують довговічність та чудовий зовнішній вигляд виробу протягом тривалого часу експлуатації.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39, 40 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | білий, бежевий |
| Колір виробника: | sepia/paper/ginger/offwhite/perle |
| Матеріал підошви: | EPR (полегшена гума) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 14.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Samira/Rock/Morelia/Alabama/Norwegen |
| Склад: | 59,25% - натуральна шкіра; 40,75% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, знімна текстильна устілка |
| Артикул: | W0672-80 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net