Жіночі демісезонні ботильйони Wollen
3 985 грн
|
Код товару: |
056394 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Стильні жіночі демісезонні ботильйони Wollen виконані з якісних матеріалів у лаконічному чорному кольорі. Модель вирізняється зручною та зносостійкою гумовою підошвою з низьким підбором, яка забезпечує комфорт під час ходьби протягом усього дня. Оригінальна блискавка спереду надає черевикам сучасного акценту і дозволяє швидко та легко їх взувати. Ідеальний вибір для створення повсякденного образу, що поєднує в собі елегантність і практичність для мінливої погоди.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37 |
| Фасон: | Ботильйони |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | чёрный |
| Матеріал підошви: | гума |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 3.7 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.7 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 20.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 235 230-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | байка, знімна байкова устілка |
| Артикул: | MV1113-010 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net