Жіночі демісезонні повсякденні черевики Betsy
3 025 грн
|
Код товару: |
056397 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Стильні жіночі демісезонні черевики від бренду Betsy стануть чудовим доповненням вашого повсякденного гардеробу. Модель виконана з якісного матеріалу та доповнена надійною підошвою з ТЕП, яка забезпечує чудове зчеплення з поверхнею та довговічність. Шнурівка дозволяє комфортно зафіксувати взуття на нозі, забезпечуючи ідеальну посадку. Лаконічний чорний колір та акуратний дизайн роблять ці черевики універсальним вибором для створення різних образів, поєднуючи в собі практичність, комфорт та сучасний модний стиль для щоденних прогулянок у прохолодну погоду.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37, 39, 41 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | black |
| Матеріал підошви: | ТЕП (термоеластопласт) |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 22.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Назва матеріалу: | Natural leather/textile |
| Внутрішній матеріал: | байка, знімна байкова устілка |
| Артикул: | 948009-31-01E |
| Країна бренду: | Англія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net