Жіночі демісезонні повсякденні черевики Larsena
2 495 грн
4 790 грн
(−68%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 520 грн
|
Код товару: |
056408 |
|
Колір: |
зелений |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Стильні жіночі демісезонні черевики стануть ідеальним доповненням вашого повсякденного гардеробу. Виконані з високоякісної замші насиченого зеленого кольору, вони забезпечують комфорт та чудовий зовнішній вигляд. Модель оснащена зручною шнурівкою бежевого відтінку, яка дозволяє ідеально зафіксувати взуття по нозі. Низький стійкий каблук гарантує легкість при ходьбі протягом усього дня, роблячи їх прекрасним вибором для міських прогулянок, роботи або зустрічей з друзями в прохолодну погоду.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | зелений |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 3.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 16.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Внутрішній матеріал: | байка, байкова устілка |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | 10249 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net