Жіночі демісезонні ботильйони Larsena
2 495 грн
4 790 грн
(−68%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 520 грн
|
Код товару: |
056412 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Елегантні жіночі демісезонні ботильйони виконані з якісного матеріалу з виразною фактурою під шкіру рептилії. Модель чорного кольору на стійкому підборі середньої висоти ідеально доповнить ваш повсякденний або діловий гардероб. Акуратний крій, зручна колодка та якісна фурнітура забезпечують максимальний комфорт при носінні протягом всього дня, підкреслюючи витончений смак своєї власниці.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37 |
| Фасон: | Ботильйони |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Каблук, підошва: | каблук високий, 7.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 19.5 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Внутрішній матеріал: | байка, байкова устілка |
| Артикул: | 10479 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net