Жіночі зимові ботильйони Wollen
2 910 грн
4 485 грн
(−44%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 510 грн
|
Код товару: |
013797 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Елегантні жіночі ботильйони Wollen стануть незамінним елементом вашого зимового гардероба. Модель виконана з якісного матеріалу чорного кольору, що забезпечує універсальність при створенні стильних образів. Зручна середня танкетка гарантує комфорт при тривалій ходьбі, а міцна гумова підошва забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, захищаючи від ковзання в холодну пору року. Лаконічний дизайн без зайвих деталей підкреслює вишуканий смак власниці.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37 |
| Фасон: | Ботильйони |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | чёрный |
| Матеріал підошви: | гума |
| Каблук, підошва: | танкетка середня, 6.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.8 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 22.5 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 235 230-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | U432-021 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net