Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 760 грн
4 815 грн
(−30%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 360 грн
|
Код товару: |
013798 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від відомого бренду Rieker — це ідеальне поєднання комфорту та сучасного дизайну. Модель виконана з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та зручність у носінні. Легка та стійка підошва з ЕВА має відмінні амортизаційні властивості, знижуючи навантаження на стопу під час ходьби. Шнурівка дозволяє надійно зафіксувати взуття на нозі, забезпечуючи ідеальну посадку. Нейтральне забарвлення робить ці черевики універсальним доповненням до вашого повсякденного гардероба, гарантуючи тепло та затишок у зимовий період.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 41 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | kreide/camel/kreide |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Каблук, підошва: | танкетка низька, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 20.0 см |
| Повнота взуття: | Нормальна F (6) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Maya/Nabukino/Kazan |
| Склад: | 77,59% - натуральна шкіра; 22,41% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна байкова устілка |
| Артикул: | 70404-80 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net