Жіночі зимові напівчоботи Remonte
3 840 грн
5 250 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 440 грн
|
Код товару: |
013831 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша, екошкіра |
Стильні жіночі напівчобітки Remonte створені для максимального комфорту в зимовий період. Модель виконана з якісного матеріалу чорного кольору із затишною хутряною обробкою зверху. Спеціальна підошва з міцної термогуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від холоду, запобігаючи ковзанню навіть на зледенілих ділянках дороги. Унікальний дизайн із декоративною шнурівкою ззаду надає взуттю сучасного вигляду. Ці напівчобітки стануть ідеальним вибором для повсякденних прогулянок, поєднуючи в собі практичність, німецьку якість бренду Remonte та актуальний стиль, який легко впишеться у ваш зимовий гардероб.
| Фасон: | Напівчоботи |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/beige//schwarz kombi/black combination |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | танкетка низька, 5.6 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 23.0 см |
| Повнота взуття: | Дуже комфортна G+ (7, 5) |
| Застібка: | шнурівка ззаду, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Sofia/Samira/Nabukino/Winnipeg |
| Склад: | 72,37% - натуральна шкіра; 4,21% - екошкіра; 23,42% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | D2B72-03 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net