Жіночі демісезонні кросівки Rieker
4 200 грн
|
Код товару: |
035604 |
|
Колір: |
синій |
|
Матеріал: |
екошкіра, текстиль |
Стильні жіночі демісезонні кросівки Rieker стануть незамінним елементом вашого повсякденного гардероба. Модель виконана з якісних матеріалів у універсальному чорному кольорі. Особлива увага приділена комфорту: зносостійка підошва з поліуретану забезпечує відмінну амортизацію та довговічність. Зручна комбінована застібка у вигляді шнурівки та функціональної бічної блискавки гарантує швидку та легку фіксацію на нозі. Ці кросівки ідеально підходять для тривалих прогулянок, активного ритму міста та повсякденних справ, поєднуючи в собі сучасні технології комфорту та актуальний лаконічний дизайн від відомого німецького бренду.
| Фасон: | Кросівки |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | синій |
| Колір виробника: | pazifik/schwarz |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.4 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 11.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Namur/Scuba |
| Склад: | 52,12% - екошкіра; 47,88% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, шкіряна устілка |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | 51568-14 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net