Жіночі демісезонні повсякденні черевики Rieker
4 200 грн
|
Код товару: |
035609 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні та неймовірно комфортні жіночі черевики від відомого бренду Rieker ідеально підходять для демісезонного періоду. Модель виконана в класичному чорному кольорі та вирізняється продуманим дизайном. Легка підошва ЕВА забезпечує відмінну амортизацію та довге носіння без втоми, а еластична верхня частина гарантує зручну посадку по нозі. Ці повсякденні черевики стануть найкращим вибором для активних міських прогулянок та повсякденних справ, забезпечуючи вашим ногам комфорт і підтримку протягом усього дня.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.9 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 11.0 см |
| Повнота взуття: | Широка H (8) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Rock/Dickson/Scuba |
| Склад: | 49,67% - натуральна шкіра; 9,48% - екошкіра; 40,85% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, знімна устілка велюр + повсть |
| Артикул: | N1351-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net