Жіночі зимові повсякденні черевики Remonte
4 770 грн
6 555 грн
(−33%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
4 370 грн
|
Код товару: |
013880 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша, екошкіра, текстиль |
Стильні жіночі повсякденні черевики від відомого бренду Remonte стануть ідеальним доповненням вашого зимового гардероба. Модель виконана з якісних матеріалів і доповнена м'якою внутрішньою обробкою, що забезпечує тепло в холодну погоду. Міцна підошва з терморезини гарантує відмінне зчеплення з поверхнею і довговічність, а зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати стопу, забезпечуючи максимальний комфорт при тривалому носінні протягом дня.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.3 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 20.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша, екошкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Corado/Milas/Filz/Rabbit |
| Склад: | 29,08% - натуральна шкіра; 39,29% - екошкіра; 31,63% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка з фольгою |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | D0B81-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net