Жіночі зимові повсякденні черевики Remonte
4 290 грн
5 875 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 890 грн
|
Код товару: |
013881 |
|
Колір: |
коричневий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від відомого бренду Remonte стануть ідеальним вибором для повсякденного носіння в холодну пору року. Модель виконана з якісних матеріалів у класичному коричневому кольорі, доповнена м'якою білою хутряною обробкою та надійною шнурівкою для оптимальної фіксації. Підошва з термогуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, запобігаючи ковзанню та зберігаючи тепло, що робить їх незамінними для прогулянок містом.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | коричневий |
| Колір виробника: | amaretto/sand/bianco |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Castor/Filz/Greece/Merino |
| Склад: | 61,08% - натуральна шкіра; 28,44% - екошкіра; 10,48% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка з фольгою |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | D0E71-24 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net