Жіночі зимові повсякденні черевики Remonte
3 940 грн
5 390 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 540 грн
|
Код товару: |
013882 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша, текстиль |
Елегантні жіночі зимові черевики Remonte стануть ідеальним вибором для холодної погоди. Виконані з якісних матеріалів, що забезпечують комфорт і довговічність. Модель оснащена надійною підошвою з термогуми, яка відмінно захищає від промерзання і забезпечує чудове зчеплення з поверхнею. Внутрішня обробка з хутром гарантує тепло, а зручна бічна блискавка полегшує процес одягання. Стильний дизайн і бездоганна якість роблять ці черевики чудовим доповненням до будь-якого зимового образу.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | танкетка низька, 3.9 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 16.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | дві блискавки |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша, текстиль |
| Назва матеріалу: | Samira/Microstretch/Rabbit |
| Склад: | 83,4% - натуральна шкіра; 2,83% - екошкіра; 13,77% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна хутряна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | R8486-02 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net