Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 710 грн
5 060 грн
(−35%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 310 грн
|
Код товару: |
013897 |
|
Колір: |
зелений |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Жіночі повсякденні черевики Rieker стануть ідеальним вибором для холодної пори року. Модель виконана у стильному поєднанні зеленого та бежевого кольорів, доповнена затишним хутряним відворотом. Завдяки зручній підошві зі зносостійкого поліуретану, вони забезпечують відмінну амортизацію та легкість під час ходьби. Комбінована застібка у вигляді шнурівки та функціональної блискавки дозволяє швидко одягати взуття та надійно фіксувати його на нозі, гарантуючи комфорт протягом усього дня.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | зелений |
| Колір виробника: | khaki/zimt/lehm |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.8 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 10.0 см |
| Повнота взуття: | Нормальна F (6) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Samira/Nabukino/Teddy |
| Склад: | 52,81% - натуральна шкіра; 28,14% - екошкіра; 19,05% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, велюрова устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | L7701-54 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net