Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker Evolution
4 880 грн
6 710 грн
(−33%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
4 480 грн
|
Код товару: |
013899 |
|
Колір: |
синій |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Зимові жіночі черевики Rieker Evolution поєднують у собі сучасний стиль та високу функціональність. Модель виконана з комбінованих матеріалів, що забезпечують довговічність та комфорт у холодну погоду. Легка підошва з ЕВА та гуми гарантує відмінну амортизацію та надійне зчеплення з поверхнею, захищаючи від ковзання. М'яка внутрішня обробка з хутром чудово зберігає тепло, роблячи ці черевики ідеальним вибором для активного повсякденного використання в зимовий сезон.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | синій |
| Колір виробника: | cement/anthrazit/schwarz/grey |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат), гума |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 5.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 20.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Rubby/Samira/Napoli/Trillo/Feltro |
| Склад: | 49,06% - натуральна шкіра; 7,5% - екошкіра; 43,44% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | W0066-40 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net