Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker Evolution
4 370 грн
5 990 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 970 грн
|
Код товару: |
013900 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker Evolution у чорному кольорі — це ідеальний вибір для холодної погоди. Модель виконана з якісних матеріалів та оснащена сучасною легкою підошвою ЕВА, яка забезпечує чудову амортизацію під час ходьби. Зручна шнурівка дозволяє надійно зафіксувати взуття на нозі, а м'який утеплювач гарантує тепло та комфорт протягом усього дня. Універсальний дизайн чудово поєднується з будь-якими образами у стилі кежуал, роблячи ці черевики незамінним елементом вашого гардеробу на зимовий сезон.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 4.9 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 20.0 см |
| Повнота взуття: | Дуже комфортна G+ (7, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Nabukino/Samira |
| Склад: | 40,74% - натуральна шкіра; 59,26% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | велюр, мембрана, знімна велюрова устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | W1871-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net