Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker Evolution
4 550 грн
6 245 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
4 150 грн
|
Код товару: |
013903 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker Evolution подарують неперевершений комфорт у холодну пору року. Модель виконана в універсальному бежевому кольорі та доповнена м'якою хутряною галявиною. Унікальна конструкція підошви з ЕВА та гуми забезпечує відмінну амортизацію та надійне зчеплення з поверхнею, знижуючи втому ніг під час тривалих прогулянок зимовим містом.
Виберіть розмір
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | camel/beige/fango |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат), гума |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Sofia/Pelamis/Morelia |
| Склад: | 60,67% - натуральна шкіра; 13,33% - екошкіра; 26% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка з фольгою |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | W3971-20 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net