Жіночі зимові повсякденні черевики Grunberg
2 690 грн
4 135 грн
(−45%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 290 грн
|
Код товару: |
013748 |
|
Колір: |
сірий |
|
Матеріал: |
мікрополітекс |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Grunberg — це ідеальне поєднання комфорту та сучасного дизайну. Верх моделі виконаний із якісного зносостійкого матеріалу у ніжному сірому відтінку. Внутрішня підкладка забезпечує надійне збереження тепла в зимовий період. Зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати взуття по нозі, а міцна гумова підошва гарантує відмінну амортизацію та стійкість на слизьких поверхнях, роблячи ваші прогулянки максимально комфортними та безпечними в будь-яку погоду.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | сірий |
| Колір виробника: | grey |
| Матеріал підошви: | гума |
| Каблук, підошва: | плоска підошва,платформа, 6.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 19.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | мікрополітекс |
| Назва матеріалу: | Micropolithex (faux leather)/mesh |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 35 225 220-224 36 230 225-230 37 240 231-239 38 245 240-245 39 255 246-253 40 260 254-259 41 265 260-265 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | 138505-18-05W |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net