Жіночі демісезонні спортивні черевики Romika
3 315 грн
5 320 грн
(−62%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 020 грн
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (050) 59-817-15 |
36 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Колір: | чорний |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 3.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 14.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Внутрішній матеріал: | натуральна шкіра, знімна шкіряна устілка |
| Артикул: | 41R07100 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Молдова |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net