Жіночі демісезонні ботфорти Stepter
4 885 грн
6 435 грн
(−33%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
4 307 грн
|
Код товару: |
056212 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Stepter - модель №056212 - інтернет-магазин mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Фасон: | Ботфорти |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | молодіжний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | чорний |
| Матеріал підошви: | туніт |
| Каблук, підошва: | каблук високий, 9.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 55.0 см |
| Охоплення халяви: | обхват гомілки 36.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Назва матеріалу: | натуральний велюр |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 35 230 226-230 36 235 231-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | байка, байкова устілка |
| Артикул: | 7510 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net