Жіночі зимові повсякденні черевики Betsy
2 560 грн
3 925 грн
(−45%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 160 грн
|
Код товару: |
013820 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Betsy стануть ідеальним доповненням вашого гардероба. Модель виконана в універсальному бежевому кольорі, що дозволяє легко поєднувати її з будь-яким верхнім одягом. Практична підошва з ТЕП забезпечує чудове зчеплення та довговічність, а шнурівка гарантує ідеальну фіксацію стопи для комфортного повсякденного носіння в холодну пору року.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
40 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | light beige |
| Матеріал підошви: | ТЕП (термоеластопласт) |
| Каблук, підошва: | каблук середній,платформа, 8.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 4.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 24.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Назва матеріалу: | natural leather |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | 948047-10-03W |
| Країна бренду: | Англія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net