Жіночі зимові спортивні черевики Grunberg
2 430 грн
3 710 грн
(−45%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 030 грн
|
Код товару: |
013856 |
|
Колір: |
білий |
|
Матеріал: |
оксфорд, мікрополітекс |
Жіночі спортивні черевики Grunberg — ідеальний вибір для зимового сезону. Модель виконана з якісних зносостійких матеріалів, що забезпечують чудову теплоізоляцію. Зручна підошва з легкого та амортизуючого матеріалу ЕВА гарантує комфорт при тривалій ходьбі, знижуючи навантаження на стопу. Лаконічний білий дизайн чудово поєднується з будь-яким зимовим одягом, а продумана конструкція верху дозволяє легко взувати та знімати взуття.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 38, 39 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | білий |
| Колір виробника: | white |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 4.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 22.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | без застібки |
| Зовнішній матеріал: | оксфорд, мікрополітекс |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 35 225 220-224 36 230 225-230 37 240 231-239 38 245 240-245 39 255 246-253 40 260 254-259 41 265 260-265 |
| Внутрішній матеріал: | термопідкладка, знімна вовняна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | 148574.18-02 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net