Жіночі зимові повсякденні черевики Remonte
4 290 грн
5 875 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 890 грн
|
Код товару: |
013872 |
|
Колір: |
зелений |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики Remonte стануть ідеальним доповненням вашого гардеробу в холодну пору року. Модель виконана з якісних матеріалів у глибокому зеленому кольорі. Підошва з міцної терморезини забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та довговічність. М'яка внутрішня обробка та затишна хутряна галявина гарантують тепло та комфорт при тривалому носінні. Зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати взуття на нозі, забезпечуючи надійну підтримку протягом усього дня.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39, 40, 41 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | зелений |
| Колір виробника: | leaf/sand/leaf/bianco |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Boger/Filz/Montenegro/Merino |
| Склад: | 75,28% - натуральна шкіра; 12,92% - екошкіра; 11,81% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка з фольгою |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | D0E71-52 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net