Жіночі зимові спортивні черевики Remonte
3 760 грн
4 710 грн
(−29%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 360 грн
|
Код товару: |
013675 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Елегантні та неймовірно зручні жіночі спортивні черевики від бренду Remonte стануть ідеальним вибором для активного зимового сезону. Модель виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та комфорт у носінні. Інноваційна підошва з поєднання гуми та ЕВА гарантує чудову амортизацію та відмінне зчеплення з поверхнею, знижуючи навантаження на стопу під час ходьби засніженими дорогами. Зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати взуття по нозі, забезпечуючи надійну підтримку протягом усього дня. Стильний чорний дизайн чудово поєднується з повсякденним гардеробом.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39, 40 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz//black/schwarz |
| Матеріал підошви: | гума, ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 5.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 18.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Mason/Scuba/Kazan |
| Склад: | 57,2% - натуральна шкіра; 13,98% - екошкіра; 28,81% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | утеплена підкладка, вовняна устілка |
| Артикул: | D6679-02 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net