Жіночі зимові повсякденні черевики Vitto Rossi
1 750 грн
7 285 грн
(−81%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 400 грн
|
Код товару: |
011126 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Увага! Нове взуття за ексклюзивно низькою ціною.
Деякі пари можуть бути вітринними або без оригінальної упаковки, але обов'язково в коробці. Уточнюйте деталі.
Можлива також післяплата за товар при отриманні, але потрібна мінімальна передоплата, лише 100грн.
Доставку оплачує покупець при отриманні.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 26.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка спереду |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Внутрішній матеріал: | хутро натуральне (цигейка) |
| Артикул: | WA190.981M-2B |
| Країна бренду: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net