Жіночі демісезонні повсякденні черевики Rieker Evolution
4 800 грн
|
Код товару: |
056379 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі демісезонні черевики від бренду Rieker Evolution стануть ідеальним доповненням вашого гардеробу. Модель виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечують комфорт та довговічність. Унікальна полегшена підошва з EPR-гуми гарантує відмінну амортизацію під час ходьби, знижуючи навантаження на стопу. Поєднання класичної шнурівки та функціональної бічної блискавки дозволяє зручно фіксувати взуття по нозі, забезпечуючи бездоганну посадку протягом усього дня.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 39 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | black/black |
| Матеріал підошви: | EPR (полегшена гума) |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 3.6 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Castor/Kazan |
| Склад: | 80,09% - натуральна шкіра; 19,91% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | текстиль, знімна устілка Evolution Soft |
| Артикул: | W0164-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net