Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 550 грн
4 465 грн
(−29%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 150 грн
|
Код товару: |
013767 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker у ніжному бежевому відтінку стануть ідеальним вибором для повсякденного носіння в холодну пору року. Модель виконана з якісних матеріалів, що забезпечують комфорт та довговічність. Підошва з термогуми гарантує відмінне зчеплення з поверхнею та захищає від промерзання, а тепле внутрішнє оздоблення збереже ноги в теплі. Надійна шнурівка дозволяє ідеально підігнати взуття по нозі, забезпечуючи комфортну посадку та впевненість при кожному кроці в зимовий сезон.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39, 40 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | crema/mogano |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.2 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 20.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Greece/Ambor |
| Склад: | 100% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, вовняна устілка |
| Артикул: | Z9116-60 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net