Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 410 грн
4 120 грн
(−27%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 010 грн
|
Код товару: |
013771 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
екошкіра, текстиль |
Стильні та комфортні жіночі повсякденні черевики Rieker стануть ідеальним вибором для холодного сезону. Модель виконана з якісних матеріалів з надійною підошвою з поліуретану, яка забезпечує відмінну амортизацію та довговічність. Тепла внутрішня підкладка гарантує затишок навіть у морозні дні, а класичне шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати стопу. Універсальний чорний колір дозволяє легко поєднувати взуття з будь-якими елементами гардероба, чи то джинси, чи повсякденні штани.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
40 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/schwarz/schwarz/gold |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Kazan/Greece/Microstretch/Mirror |
| Склад: | 93,29% - екошкіра; 6,71% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, знімна байкова устілка |
| Артикул: | N4008-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Словаччина |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net