Жіночі зимові повсякденні черевики Spur
3 260 грн
5 030 грн
(−43%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 860 грн
|
Код товару: |
013761 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Стильні жіночі зимові черевики Spur стануть ідеальним доповненням вашого гардероба в холодну пору року. Модель виконана в лаконічному дизайні, що дозволяє легко поєднувати її з будь-яким верхнім одягом. Зносостійка підошва з ТПР забезпечує надійне зчеплення з поверхнею, гарантуючи комфорт і безпеку при ходьбі по засніжених дорогах. Зручна система застібок, що поєднує шнурівку і блискавку, дозволяє швидко взувати і знімати взуття, забезпечуючи ідеальну фіксацію на нозі. Висока якість матеріалів гарантує довговічність виробу і захист від несприятливих погодних умов.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39, 41 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | beige |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | плоска підошва,платформа, 4.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 21.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, вовняна устілка |
| Артикул: | AG309-01-03-KH |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net