Жіночі зимові спортивні черевики Wollen
3 260 грн
5 040 грн
(−43%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 860 грн
|
Код товару: |
013765 |
|
Колір: |
сірий |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Стильні жіночі спортивні черевики Wollen — ідеальний вибір для зимового сезону. Модель виконана з якісного матеріалу сірого кольору з затишним внутрішнім оздобленням, яке забезпечить тепло і комфорт у холодну погоду. Міцна підошва з ТПР гарантує відмінне зчеплення з поверхнею, а зручна шнурівка дозволяє надійно зафіксувати взуття на нозі.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 39 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | сірий |
| Колір виробника: | серый |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 5.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 4.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 21.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 235 230-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна хутряна устілка |
| Артикул: | FQ183-021 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net