Жіночі зимові уггі Spur
2 750 грн
4 225 грн
(−44%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 350 грн
|
Код товару: |
013763 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Стильні жіночі уггі Spur стануть вашим ідеальним супутником у холодну пору року. Модель виконана з якісних матеріалів у лаконічному бежевому кольорі, що дозволяє легко поєднувати їх з будь-яким зимовим одягом. Практична та зносостійка підошва з високоякісної гуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, гарантуючи комфорт та безпеку при ходьбі засніженими дорогами. Уггі відрізняються відсутністю зайвих деталей та застібок, що робить їх максимально зручними та простими у повсякденному використанні. М'яка внутрішня обробка дарує відчуття тепла та затишку в морози.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37, 38 |
| Фасон: | Уггі |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | milk |
| Матеріал підошви: | гума |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 18.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | без застібки |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна хутряна устілка |
| Артикул: | RT065-02-03-CH |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net