Жіночі зимові повсякденні черевики Wollen
3 080 грн
4 750 грн
(−44%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 680 грн
|
Код товару: |
013785 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Стильні жіночі зимові черевики Wollen стануть вашим ідеальним супутником у холодну пору року. Модель виконана в класичному чорному кольорі, що робить її універсальною для будь-якого повсякденного образу. Якісна гумова підошва забезпечує чудове зчеплення з поверхнею, захищаючи від ковзання. Зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати взуття по нозі, забезпечуючи комфорт при тривалому носінні протягом дня.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37, 39, 40 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | чёрный |
| Матеріал підошви: | гума |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 24.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 235 230-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | C1026-010 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net