Жіночі зимові ботильйони Wollen
3 280 грн
5 070 грн
(−43%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 880 грн
|
Код товару: |
013789 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Елегантні жіночі ботильйони Wollen стануть незамінним доповненням вашого зимового гардеробу. Виконані з якісних матеріалів, вони забезпечують комфорт і тепло в холодну погоду. Зручна модель на низькому стійкому каблуці доповнена практичною гумовою підошвою для кращого зчеплення з поверхнею. Лаконічний дизайн з брендованим логотипом підкреслить ваш стиль та індивідуальність, ідеально поєднуючись як з джинсами, так і з класичними брюками або сукнями.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37 |
| Фасон: | Ботильйони |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | чёрный |
| Матеріал підошви: | гума |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 3.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 21.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 235 230-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | MV1112-011 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net