Жіночі зимові повсякденні черевики Remonte
4 080 грн
5 580 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 680 грн
|
Код товару: |
013801 |
|
Колір: |
бежевий, коричневий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі повсякденні черевики Remonte ідеально підійдуть для зимового сезону. Модель виконана у приємних природних тонах, поєднуючи в собі комфорт та сучасний дизайн. Завдяки полегшеній підошві з матеріалу EPR, взуття практично не відчувається на нозі, забезпечуючи легкість рухів протягом усього дня. М'яка хутряна обробка дарує додаткове тепло та затишок у холодну погоду, а надійна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати черевики по стопі. Високоякісні матеріали верху гарантують довговічність та чудовий зовнішній вигляд виробу протягом тривалого часу експлуатації.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39, 40 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий, коричневий |
| Колір виробника: | nuss-antik/sepia/marble/offwhite/kastanie/crema |
| Матеріал підошви: | EPR (полегшена гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 4.7 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 17.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Boger/Samira/Morelia/Teddyfell/Balti/Morelia |
| Склад: | 51,85% - натуральна шкіра; 15,74% - екошкіра; 32,41% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | D0C80-22 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net