Жіночі зимові спортивні черевики Crosby
2 160 грн
3 280 грн
(−46%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 760 грн
|
Код товару: |
013827 |
|
Колір: |
сірий |
|
Матеріал: |
штучна шкіра |
Стильні жіночі зимові спортивні черевики від бренду Crosby — це ідеальний вибір для активних дівчат, що цінують комфорт та сучасний дизайн. Модель виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечують чудову теплоізоляцію. Легка та пружна підошва з ЕВА та гуми гарантує чудову амортизацію та відмінне зчеплення з поверхнею, запобігаючи ковзанню в холодну погоду. Зручна шнурівка дозволяє надійно зафіксувати стопу, забезпечуючи комфорт під час тривалого носіння в зимовий період.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37, 40 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | сірий |
| Колір виробника: | grey |
| Матеріал підошви: | ЕВА (етиленвінілацетат), гума |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 5.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 17.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | штучна шкіра |
| Назва матеріалу: | faux leather |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 235 230-235 37 240 236-240 38 245 241-245 39 250 246-250 40 255 251-255 41 260 256-260 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | 448178-10-05W |
| Країна бренду: | Шотландія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net