Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker Evolution
4 080 грн
5 580 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 680 грн
|
Код товару: |
013843 |
|
Колір: |
білий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker Evolution подарують неперевершений комфорт у холодну пору року. Модель виконана в лаконічному білому кольорі, що робить її універсальною для створення модних образів. Підошва з високоякісної термогуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від промерзання. М'яка хутряна обробка всередині та зовні додає затишку, а міцна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати стопу. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, сучасні технології та зручність Rieker кожен день.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
39, 40 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | білий |
| Колір виробника: | weiss/weiss/weiss |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 5.3 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 22.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Rock/Rabbit/Alburi |
| Склад: | 75,28% - натуральна шкіра; 6,46% - екошкіра; 18,26% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна устілка Evolution Soft |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | W2174-80 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net