Жіночі зимові повсякденні черевики Remonte
3 940 грн
5 390 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 540 грн
|
Код товару: |
013867 |
|
Колір: |
кремовий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, текстиль |
Стильні жіночі повсякденні черевики від бренду Remonte стануть ідеальним вибором для холодного сезону. Модель виконана в ніжному бежевому кольорі, що робить її універсальною для будь-якого зимового образу. Особливістю є міцна підошва з термогуми, що забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та теплоізоляцію. Зручна шнурівка в поєднанні з функціональною блискавкою дозволяє легко одягати та знімати взуття, забезпечуючи ідеальну фіксацію на нозі. Внутрішнє оздоблення та хутряна опушка гарантують комфорт і тепло навіть у морозну погоду.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
38, 39, 40, 41 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | кремовий |
| Колір виробника: | crema/muskat/steppe |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 4.2 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 15.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, дві блискавки |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Maya/Eagle/Rabbit |
| Склад: | 75,19% - натуральна шкіра; 1,13% - екошкіра; 23,68% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, мембрана, знімна вовняна устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | D1T72-60 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Марокко |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net