Жіночі зимові спортивні черевики Remonte
3 860 грн
5 270 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 460 грн
|
Код товару: |
013890 |
|
Колір: |
зелений |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні жіночі спортивні черевики Remonte стануть ідеальним вибором для холодної пори року. Модель виконана в благородному зеленому відтінку з контрастними вставками. Унікальна полегшена підошва з матеріалу EPR забезпечує неперевершений комфорт і амортизацію при ходьбі, знижуючи навантаження на стопу. Внутрішня обробка з хутром чудово зберігає тепло, гарантуючи затишок навіть у морозні дні. Надійна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати черевик по нозі, а якісні матеріали верху захищають від зовнішніх впливів, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд взуття на довгий час.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 38, 39, 40 |
| Фасон: | Спортивні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | зелений |
| Колір виробника: | khaki/liane/antik/kiesel/offwhite/antik |
| Матеріал підошви: | EPR (полегшена гума) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.7 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 13.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Samira/Morelia/Australia/Feltro/Teddyfell/Akobo |
| Склад: | 32,46% - натуральна шкіра; 38,03% - екошкіра; 29,51% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, знімна велюрова устілка |
| Артикул: | R6774-55 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net