Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 970 грн
5 430 грн
(−34%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 570 грн
|
Код товару: |
013891 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, екошкіра |
Стильні зимові жіночі черевики від відомого бренду Rieker стануть ідеальним доповненням вашого гардероба в холодну пору року. Модель виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечують комфорт і довговічність. Стійка підошва з термогуми гарантує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від промерзання, що особливо важливо взимку. Зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати взуття по нозі, забезпечуючи максимальну підтримку протягом усього дня.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 38, 40 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/black |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 4.1 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 22.0 см |
| Повнота взуття: | Нормальна F (6) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, екошкіра |
| Назва матеріалу: | Iceland/Wolfface/Morokko/Arbela |
| Склад: | 75% - натуральна шкіра; 15,24% - екошкіра; 9,76% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, велюрова устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | X2602-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | В`єтнам |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net